Checklas Banner

KURUMSAL

Checklas Hakkında
HAKKIMIZDA

Checklas Otomotiv A.Ş.

1992 yılından bu yana otomotiv ve hizmet sektöründe yetkili servis, satış, yedek parça, yağ ve lastik bayilikleri ile edindiğimiz tecrübelerimizi, lastik satış, depolama ve değişim hizmetleri konusunda sürdürmek üzere 2016 yılında Checklas Otomotiv A.Ş.’yi kurduk.

Türkiye’de ilk defa öncelikle Operasyonel Filo Kiralama sektörüne, uluslararası standartlarda lastik depolama hizmeti sunmak için kurulan Checklas, lastik satış, depolama ve değişim konularında sektörün yaşadığı sıkıntıları, oluşturduğu standartlar ile yönetilebilir hale getirdi. Checklas sektördeki müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için her türlü teknik donanım, yazılım ve personel ile faaliyetlerine devam etmekte ve bu konuda her geçen gün yatırımlarını artırmaktadır.

Neden biz?

ÇÖZÜM

Hizmetlerimizi, müşterilerimize hızlı ve kaliteli bir şekilde, standartlarımızdan ödün vermeden sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin müşteri memnuniyetini düzenli ölçümleyerek müşteri beklentilerine yönelik çözümleri üretiyoruz. Lastiklerinize ait her türlü bilgiyi online real time olarak görebilmenizi ve raporlayabilmenizi sağlıyoruz. Bu sayede zaman ve ekonomik kayıplarınızın önüne geçiyoruz. Randevu sistemimizin işleyişi ve sunduğumuz hızlı çözümler ile sektörde farklılığımızı ortaya koyuyoruz.

PROFESYONEL EKİP

Lastik konusunda sağlanan hizmetlerin, sizlerin güvenliği açısından önemini gayet iyi biliyoruz. İşte bu nedenle teknik personelimizin standartlarını ve eğitimlerini düzenli artırabilmek adına gerekli çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Arayıp bulamadığınız, merak etiğiniz her konuda bize bir mesaj bırakmanız yeterli.

İLETİŞİM KUR SIKÇA SORULAN SORULAR

Checklas Prensipleri

Kaliteli Hizmet
Hızlı Servis
Yüksek Güvenlik
Doğru Depolama
Zamanında Raporlama
Müşteri Memnuniyeti

Checklas'ı biraz daha tanımak ister misiniz?

BİZDEN HABERLER

İş Ortaklarımız